Virtuální prohlídky 360°

Nechte své nemovitosti/projekty mezi ostatními vyniknout!

 

PŘÍPRAVA

Každá nemovitost se před fotografováním a samotným prodejem musí co nejlépe připravit.

REALIZACE

Jednotlivé místnosti se vyfotografují, což při správných znalostech nezabere více jak 2 hod času.

ZPRACOVÁNÍ

Fotografie se zpracují ve speciálních programech a vytvoří se interaktivní virtuální prohlídka.

PREZENTACE

Prohlídku můžete zveřejnit jak na svých webových stránkách, tak na našem webu Virtual Tour 360 .

 


 

Využijte těch nejmodernějších technologií a marketingových možností. Klienti se mohou s Vašimi nemovitostmi detailně seznámit ještě před samotnou prohlídkou.

Virtuální prohlídky jsou prostorová zobrazení skutečného prostoru a to jak  interiéru tak i exteriéru nemovitosti. Vytváří se z panoramatických fotografií a za pomoci speciálního softwaru se následně upraví do 3D podoby virtuální prohlídky. V zahraničí se virtuální prohlídky používají již několik let jako nenahraditelný marketingový nástroj, který inovativním stylem přináší svým uživatelům mnoho výhod.

Klademe důraz na kvalitu, proto virtuální prohlídky zpracováváme ve formátu HTML 5 abychom předešli nekompatibilitě s některými mobilními zařízeními. Všechny naše virtuální prohlídky mají gyroskopickou podporu, takže uživatelé mobilních zařízení tuto funkci jistě ocení při jednoduchém natáčení polohy mobilního zařízení.

Zároveň můžeme zážitek z virtuální prohlídky umocnit tzv. Live panorama, kdy jsme schopni jeden pohled zaznamenat v rozdílných časových úsecích (den/podvečer/noc)

 

ikona-fajfka Virtuální prohlídka v HTML 5

ikona-fajfka Retušované fotografie

ikona-fajfka 3D půdorys nemovitosti

ikona-fajfka Radar zobrazení na mapě

ikona-fajfka Gyroskopické zobrazení

ikona-fajfka Hosting prohlídky

ikona-fajfka Soubory ke stažení v PDF formátu

ikona-fajfka Kontakty na podlaze

ikona-fajfka Auto pilot prohlídky

ikona-fajfka Live panorama v různých časech

ikona-fajfka Odkazy na videa a detaily

ikona-fajfka Odkaz na nabídku nebo web

 

Máte zájem o realizaci virtuální prohlídky?

 

vrVirtuální prohlídky tvoříme zásadně ve spolupráci s klientem, kdy nasloucháme jeho potřebám. Pokud nemá tu správnou představu, doporučíme ideální řešení prezentace. Virtuální prohlídku zajistíme pro realitní kanceláře/makléře, přímé klienty a nebo developery. Pokud máte jiné potřeby, napište nám a jistě společně nalezneme řešení.

Pokud máte zájem o bližší informace ohledně možnosti prezentace za pomoci virtuálních prohlídek, neváhejte nás kontaktovat a domluvte si nezávaznou schůzku. Představíme Vám veškeré možnosti té nejmodernější a nejprestižnější prezentace Vašeho projektu/nemovitosti, které si to jistě zaslouží! Zároveň Vám můžeme zajistit kompletní prezentaci Vaší nemovitosti/projektu, včetně vytvoření a správy webových stránek, inzerce apod.

 

Ceník prohlídek

Canon_logologometalPhotomatix_Logo

ricoh-theta-logo ptgui-logo