O nás

O budoucnosti nemluvíme, ale měníme ji!

 

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY

Eliminujte zbytečné prohlídky a věnujte svůj čas své rodině. Jako jedni z prvních v ČR Vám vytvoříme virtuální prohlídku Vaší nemovitosti.

WEBOVÉ STRÁNKY

Máte nemovitost, která si zaslouží větší prostor než jen pár fotek a krátký text v inzerci? Připravíme pro Vaší nemovitost vlastní webovou prezentaci..

VIDEO PREZENATACE

Video prodává! Zájemci již nechtějí listovat fotografiemi proto ke každé nabídce vytváříme video prohlídku nemovitosti.

MARKETINGOVÉ KAMPANĚ

Nečekáme až se některý ze zájemců o ozve, abychom mu otevřeli dveře, ale k jednotlivým nabídkám připravujeme individuální PPC kampaně.

 

Jsme  jednou z největších a nejstarších poboček  frenčízingové sítě dumrealit.cz. Zároveň jsme členy Realitní komory České republiky a za naše úspěchy a profesionalitu jsme byli jako jedni z prvních oceněni diamantovým členstvím. Přísně dbáme na dodržování etického kodexu společnosti a vzdělávání jednotlivých makléřů.

Nečekáme až se v realitním prostředí „něco samo změní“. Rozhodli jsme se jít příkladem pro všechny realitní kanceláře a nemluvit o změnách, ale konat. I proto jsme autory několika realitních projektů: modernimakler.cz, bezinzerce.cz, developerskeprojekty.com aj. které snad alespoň částečně pomáhají zlepšit reputaci realitní profese.

realitní komoraChceme svým klientům nabízet jen ty nejlepší služby, které jsou ve světě zcela běžné a i proto si dovolíme říci, že jsme 1. v České republice, kteří, nejen že svým klientům virtuální prohlídky nemovitostí nabízí, ale my virtuální prohlídky sami děláme! Nespoléháme na průměrně odvedenou práci, chceme svým klientům dát to nejlepší. Proto jsme investovali do této služby několik desítek tisíc korun, abychom mohli uspokojit požadavky našich klientů i do budoucnosti.

Virtuální prohlídku vytvoříme pro kohokoli. Proto pokud uvažujete o prodeji, neváhejte nás kontaktovat. Stejně tak připravíme virtuální prohlídku i pro konkurenční realitní kanceláře nebo developery. Jsme si jisti tím, že jen tímto způsobem dokážeme zlepšit renomé této profese u nás.

 

Chcete o nás vědět více?

 

Navštivte naše stránky