Výstavba ŘRD Jahodnice

Celá obrazovka a VR mode

 

Výstavba 46 řadových domů Praha-Hostavice

Základní popis:

Obytný soubor rodinné domy Jahodnice je pokračováním vilové čtvrti Jahodnice v Praze – Hostavicích. 46 moderních nízkoenergetických dvojdomů a řadových domů od největšího českého dodavatele dřevostaveb RD Rýmařov (za 45 let již přes 22.500 realizovaných domů).

O lokalitě

Ze 3 typových domů v Jahodnici si vybere opravdu každý. Mladý pár, rodina s dětmi i ti, kterým mladí již odlétli z rodného hnízda. Hostavice jsou součástí městské části Praha 9 a díky přímému napojení na Štěrboholskou spojku nebo ulici Českobrodská představují ideální zázemí s perfektní dopravní obslužností prakticky po celé Praze. INTERSPAR, dětská hřiště a zastávky MHD skutečně v dochozí vzdálenosti.

O projektu

100% garance ceny dodávky Vašeho domu na klíč. Cena ve smlouvě o dílo je vždy konečná. Nehrozí žádné vícenáklady a prodražování stavby. Za 1 měsíc máme postaveno, a to je skutečně maximální délka výstavby. Nezastaví nás ani zima ani mráz. Prefabrikované dílce Vašeho domu vyrobíme v RD Rýmařov přímo pro Vás na CNC lince s přesností otvorů na 1 mm.

O domech

Domy jsou v nízkoenergetickém standardu B. Poskytujeme 30 let záruky na konstrukční systém. Elektrické přímotopy a „Inteligentní systém řízení větrání a vytápění Siemens Synco Living“ zajištují minimální provozní náklady a příjemné bydlení v moderní dřevostavbě. Komín Schiedel součástí dodávky každého domu.

Domluvte si prohlídku!

Odkaz na stránky